arama

Şehinşah’tan Galatasaray İçin Özel Şarkı Geliyor

Şehinşah'tan Galatasaray için özel bir şarkı geliyor.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Yusufcan Aksu
  • BeğenmedimBeğendim
    Loading...

Geçtiğimiz günlerde Muşta ile düeti Bahaneleriniz şarkısını yayınlanan Şehinşah, Galatasaray için yeni bir şarkı yapmaya hazırlanıyor. Radyo Boğaziçi 16.Müzik Ödülleri’nde En İyi Rap/Hiphop Müzik Sanatçısı seçilen sanatçı aynı günler Galatasaray’ın İmparator lakaplı teknik direktörü Fatih Terim ile bir araya gelip, Instagram’dan fotoğraf paylaşmıştı.

Bu bir araya gelmenin ardından ise Şehinşah, Twitter hesabı üzerinden attığı Tweet ile “Yaptım merak etmeyin hem de yaldır yaldır” yazıp sarı kırmızı kalpler koydu. Bütün bunların ardından ise yaklaşık bir gün önce sanatçı Instagram Hikayeler üzerinden yaptığı şarkının bir buçuk dakikalık kısmını paylaştı.

Dinleyiciler bu şarkının Galatasaray’ın şampiyon olacağı gün yayınlanmasını bekliyor.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 14.05.19 – 01.39]

Şehinşah attığı Tweet ile bu marş hakkında yeni detayları paylaştı. Sanatçının belirttiğine göre Aslan Marşı ismi verilen şarkı 19 Mayıs Pazar günü saat 19:00’da gerçekleştirilecek olan Galatasaray – Başakşehir maçından sonra yayınlanacak.

[Güncelleme: 16.05.2019 – 22:01]

Şehinşah Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile “Parçanın her şeyi bitti verdik. Umarım 18 gecesi yayında olacak, bi aksilik olursa da 19 gecesine sarkabilir.” dedi.