Türkçe Rap

12 Yaşındaki Rapçinin Başı Dertte

12 Yaşındaki Rapçinin Başı Dertte
12 Yaşındaki Rapçinin Başı Dertte

On iki yaşındaki rapçi Corey J namıdiğer Lil C-Note geçen Ekim ayında Georgia’daki bir alışveriş merkezinde kendi CD’lerini sattığı için yerel yasa güçleri tarafından gözaltına alınmıştı. CBS 46’ya göre, bir zamanlar The Ellen Show’da yer alan Corey, 26 Şubat Salı günü Cobb County adliyesinde şiddet, ceza gerektiren izinsiz giriş ve uygunsuz davranış gibi suçlamalar ile karşı karşıya kaldı.

Corey J, alışveriş merkezinin yemek katında gözaltına alındığında, Georgia’daki ailesini ziyaret ediyordu. Polis, genç rapçinin gözaltına alınmasından önce CD’leri satmasını bırakmasını iki kere söylediklerini belirtti. Bütün bu olayların medyaya taşınmasında ise olay görüntülerinin Instagram ve diğer sosyal medya platformlarından paylaşılması ile oldu.

Küçük rapçinin avukatı olan Mawuli Davis, bütün suçlamaları reddetti. Ayrıca avukat, “Oradayken herhangi bir CD satmıyor ya da orada başka sanatçılarla yasaklanmış bir buluşma yapmıyordu” dedi. Corey J’nin son durumu gerçekleşecek olan davanın ardından belirli olacak. O anın görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap