Türkçe Rap

140Journos’un Ohash belgeseli Exxen’de yayınlandı

140Journos Ohash belgeseli Exxen'de yayınlandı
Tosuncuk ve Ohash belgeseli

Geçtiğimiz aylarda yayınladığı Killa Hakan belgeseli ile gündemimize gelen 140Journos, 2 yeni belgeseli ile Acun Ilıcalı’nın yeni çevrim içi yayın platformu Exxen’de yer aldığını geçtiğimiz günlerde duyurdu. Belirtilene göre 4 Ocak günü itibariyle Tosuncuk ve Ohash belgeseli platforma eklendi.

İlginizi Çekebilir: Killa Hakan ve Massaka yılbaşı geleneğini bozmadı

Duyurulan ilk içerik Tosuncuk’ta 140Journos ekibi tanınmış gazeteci ve Tosun Bank kitabının yazarı İsmail Saymaz ile birlikte Çiftlik Bank olayını 32 dakika boyunca irdeliyorlar.

İkinci içerik ise İran’lı rapçi Ohash belgeseli. Yakından tanıdığımız genç sanatçının hayatı için hazırlanan bu belgeselde babası ile beraber İran’dan kaçarak Türkiye’ye gelmesi ve nasıl “Ankara bebesi” olduğu anlatılıyor.

Exxen platformuna şu anda 9.90 TL ve 19.90 TL’lik bir ücrete sahip iki farklı üyelik modeli ile birlikte üye olunabiliyor. Ayrıca yeni üyeler 7 günlük ücretsiz bir deneme sürümüne sahip olabiliyorlar.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap