Türkçe Rap

17.Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri’nde Oylama Başladı

17.Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri'nde Oylama Başladı

Bu yıl 17.si düzenlenecek olan radyo boğaziçi Müzik Ödülleri’nde oylama dönemi başladı. 17 yıldır radyo boğaziçi çatısı altında organize edilen müzik ödülleri, bu yıl da onlarca kategori altında müzik sektöründeki isimlere ödül dağıtacak.

Ödüllerde bu yıl da geçtiğimiz yılda olduğu gibi 22 farklı kategoride, 22 ödül sahiplerini bulacak. Bu yıl ilk defa ödüllerin oylama süresi radyo boğaziçi’nin kendi web sayfası olan rbmuzikodulleri.com üzerinden gerçekleştirilecek.

İlginizi Çekebilir: Radyo Boğaziçi 16.Müzik Ödülleri Dağıtıldı

Yaz aylarına kadar sürecek olan oylama sürecinin ardından ise kazanan isimlere ödülleri geçtiğimiz yıllarda olduğu şekilde Boğaziçi Üniversitesi BÜMED Üst Bahçe’de takdim edilecek.

radyo boğaziçi Müzik Ödülleri’nde yer alan 22 kategoride bolca Türkçe Rap müziğin etkisini görülüyor. En İyi Şarkı, En İyi Video Klip, En İyi Çıkış, En İyi Düet Şarkı, En İyi Rap/Hip Hop Müzik Sanatçısı, En İyi Albüm ve En İyi Proje Albüm gibi kategorilerde Rap yapan isimleri aday olarak gösterilmiş halde.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen 16.radyo boğaziçi Müzik Ödülleri’nde En İyi Çıkış ödülünü Ben Fero, En İyi Düet Şarkı şarkı ödülünü Kafa 10 parçası ile Ezhel ve Anıl Piyancı, En İyi Rap/Hip Hop Müzik Sanatçısı ödülünü ise Şehinşah kazanmıştı.

17.Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri oylamasına katılmak için buraya tıklayarak oylamanın yapıldığı sayfaya gidebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap