Türkçe Rap

17 Yaşındaki Genç Rap Dinlediği İçin Öldürüldü

Yerel kaynakların bildirdiğine göre 17 yaşındaki bir genç, Rap müzik dinlediği için öldürüldü. Belirtilene göre 17 yaşındaki Elijah Al-Amin, 4 Temmuz Perşembe günü Amerika’nın Arizona eyaletindeki bir marketin önünde 27 yaşındaki Michael Adams tarafından otoparkta rap müzik dinlediği için hayatını kaybetti.

Genç yaştaki kurbanın marketin içerisinde bıçaklandığı da yerel basın tarafından bildirilen detaylar arasında yer alıyor.

Rap Müzik Katili Güvensiz Hissettiriyor

Olayın ardından cinayet mahalline ulaşan polis memurları, katili marketin yakınında cebinde bir bıçak ve üstünde kanlar ile buldular. Memurlara olaydan bahseden katil, daha önce Rap müzik dinleyenler tarafından saldırıya uğradığı için rap müziğin kendisini güvensiz hissettirdiğini söyledi.

Katilin kimliğinin ortaya çıkmasının ardından Michael Adams’ın yaklaşık 2 gün önce hapishaneden çıktığı öğrenildi. Ayrıca katilin akli dengesinin yerinde olmadığı da bildirilen detaylar arasında yer alıyor.

Michael Adams’ın avukatı ise yetkili mercileri, akıl hastalığı birini gerekli desteği almadan salıverdiği için suçluyor. Ayrıca avukat, müvekkilinin hapse girmemesi gerektiğini savunuyor.

Bu savunma karşısında ise eyalet yönetimi 27 yaşındaki adamı birinci dereceden cinayet ile suçlamaya devam ediyor.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap