Türkçe Rap

2019’daki Spotify İstatistiklerinize Bakın

2019'daki Spotify İstatistiklerinize Bakın

Spotify’ın yıllık olarak kullanıcıların istatistiklerini gözler önüne seren etkinliği Spotify Wrapped, 2019 yılı için kullanıma açıldı. Kullanıcıların 2019 yılı içerisinde dinlediği müzikler, Podcast’ler ve daha birçok detay hakkında bilgi veren bu özellik yılın son aylarında aktif hale geliyor.

Örnek olarak Wrapped’a giriş yaptığınızda 4 mevsimde en çok hangi şarkıları ve Podcast’leri dinlediğinizi gösteriyor. Daha sonra ise en çok dinlediğiniz sanatçılar, hangi ülkelerden sanatçıları dinlediğiniz, dinlediğiniz türler, en çok dinlediğiniz şarkılar, en çok dinlediğiniz Podcast’ler, kaç farklı yeni şarkı dinlediğiniz, yıllara göre toplam müzik dinleme süreniz ve eğer uzun süredir Spotify kullanıyorsanız daha önceki yıllardaki enlerinizi göstermekte.

Kendi istatistiklerinizi görebilmek için https://www.spotify.com/tr/wrapped/ adresine giderek hızlıca bu verilere erişebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap