21 Savage, Savage Mode 2 isimli yeni albümünü duyurdu
Türkçe Rap

21 Savage, Savage Mode 2 isimli yeni albümünü duyurdu

Son yıllarda yaptığı işlerle dikkatleri üzerine çeken 27 yaşındaki 21 Savage, 2016 yılında Metro Boomin prodüktörlüğünde çıkartmış olduğu Savage Mode albümünün devamı niteliğinde olan Savage Mode 2 albümünü kısa süre önce duyurdu.

İkilinin yeni albümünün duyurusu için bir fragman yayınlandı. Yapılan bu heyecanlandırıcı duyuru Morgan Freeman tarafından seslendirilirken, Gibson Hazard tarafından yönetildi. Oscar ödüllü aktör yaptığı açıklamada “Savage Modunda olmak, hiçbir şeyin sizi görevinizden alıkoymasına veya sizi engellemesine izin vermemek için çok çalışmaktır.” sözlerini kullanmış.

İlginizi Çekebilir: Kanye West Haiti’de şehir inşa etmeyi planlıyor

Albüm için dinleyicilerin beklentisi git gide artıyor. 2020 Eylül ayının hemen başında 21 Savage hayranları yeni albüm için Change.org adlı sitede 8000’den fazla imza toplandı. Sanatçının bir önceki albümünün üzerinden 4 yıl geçti. Bu albümde en fazla ilgiyi Future ortaklığında yaptığı No Heart ve X adlı şarkılar görmüştü.

Savage Mode 2 albümü 2 Ekim Cuma günü sanatçıların dinleyicileri ile buluşuyor. 21 Savage yeni albümünün duyurusunu ilk olarak Temmuz 2019 tarihindeki Los Angeles turunda, Savage Mode için bir devam albümünün geleceğini söyleyerek yapmıştı.

21 Savage x Metro Boomin – Savage Mode 2 Albümü Şarkıları

  1. HETHEN Ft. Offset
  2. Neptune
  3. Knife
  4. Pain
  5. Solid

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir