21 Savage Serbest Bırakıldı!

Geçtiğimiz hafta göz altında alınan Rap’çi 21 Savage’den hayranlarını ve ailesini sevinidren bir haber geldi. Geçtiğimiz hafta yasadışı olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde kaldığı suçlamasıyla Göçmenlik ve Gümrük Muhafaza tarafından gözaltına alınan sanatçı, bu akşam gelen haberlere göre kefalet karşılığında sınır dışı edilip edilmeyeceğinin belli olacağı duruşmaya kadar serbest bırakıldı.

“İnsanları bir araya getiren müzikler yapmaya devam edecek”

Ayrıca 21 Savage’in avukatları Göçmenlik ve Gümrük Muhafaza tarafından serbest bırakıldıktan sonra bir basın açıklaması yayınladı. Yayınlanan bildiride avukatları “21 Savage, hayranlarına ve destekçilerine özel bir mesaj göndermemizi istedi” ve “Grammy Ödülleri’nde bulunmazken, ruhunun orada olduğunu ve dünyanın dört bir yanından gelen destek için minnettar olduğunu, sevdikleriyle birlikte olmaya ve insanları bir araya getiren müzikler yapmaya devam edecek.” dedi.

21 Savage 61.Grammy ödüllerinde 2 farklı ödüle aday gösterilirken, Post Malone ile Rockstar parçası için sahneye çıkması bekleniyordu. Sanatçının hukiki durumu henüz belirsizliğini koruyor.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!