Yeni Çıkanlar

34-35 parçası ile İstanbul ve İzmir bir araya geldi

34-35 parçası ile İstanbul ve İzmir bir araya geldi
34-35 parçası ile İstanbul ve İzmir bir araya geldi

İstanbul’dan Selo ve Maestro ve İzmir’den Cash Flow ve Monoman 34-35 ismini verdikleri yeni şarkılarında iki şehri bir araya getirdiler. Dört sanatçının ve iki prodüktörün ortaya çıkardığı parça 15 Ocak Cuma günü yayınlandı.

İlginizi Çekebilir: Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye Rap jürileri ile şaşırttı

6 dakika 27 saniye uzunluğunda olan şarkının altyapısı ve düzenlemesi Dj Artz ve Berkay Duman gibi iki başarılı prodüktör tarafından hazırlanırken, Mix işlemi Serkan Özyurt, Mastering işlemi Gökhan Güler tarafından yapılmış.

Şu sıralar YouTube’un Trend Videolar listesinde 16.sırada yer alan video klibin yönetmenlik koltuğunda ise Monoman otururken, görüntü yönetmenliği Doğan Nalcıer ve Monoman tarafından yapılmış.

Selo, Maestro, Cash Flow ve Monoman’ın 34-35 isimli yeni şarkısına buraya tıklayarak YouTube üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen sizler için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir