50 Cent Trump’a verdiği desteği geri çekti

Geçtiğimiz haftalarda Amerika Birleşik Devletleri Başkanı adayı Joe Biden’ın vergi planlamaları nedeniyle Donald Trump’a destek vereceğini söyleyen 45 yaşındaki rapçi 50 Cent, tabiri caizse bir haftadır topa tutuluyordu.

50 Cent’e toplumun birçok kesiminden tepkiler gelirken, eski sevgilisi komedyen Chelsea Handler’dan da geldi. Jimmy Fallon’un televizyon programına konuk olan ünlü isim, eski erkek arkadaşının yaptığı açıklama hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

İlginizi Çekebilir: Jay-Z kendi esrar markasını hayata geçiriyor

Siyah bir insan olduğu için Donald Trump’a oy veremeyeceğini söyleyen Handler, “Kendi kişisel cüzdanından endişe ettiği için onu dinleyebilecek bir sürü insanı etkilememeli.” ve “Henüz ondan haber almadım, ancak fikrini değiştirir ve Donald Trump’ı alenen kınarsa anlaşmayı birden fazla şekilde imzalamaya hazırım.” demişti.

Bu açıklamadan kısa süre sonra ise 50 Cent, Handler’ın bu sözleri dile getirdiği videoyu paylaşıp “Başka bir dönüş. Donald Trump’ı s******, onu hiç sevmedim. Tek bildiğim, bana tuzak kurdurdu ve arkadaşım Angel Fernandez’i öldürdü ama bu tarih oldu. LOL” açıklamasını yaptı.

3 Kasım 2020’de gerçekleştirilecek Amerika Birleşik Devletleri Başkanlık Seçimlerinde son düzlüğe giriş yapıldı. Erken oy kullanma sürecinin başladığı yarışta AA’nı haberine göre posta yolu ile 36 milyon seçim merkezlerinde ise 17 milyon kişi oy kullandı.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Her iki ünlü ismin de açıklamasını aşağıda görebilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!