6ix9ine’ın Rekorunu Acun Ilıcalı Survivor 2020 Ekibi ile Kırdı

Geçtiğimiz aylarda hapishaneden çıktıktan sonra 6ix9ine, ilk defa bir Instagram canlı yayını açmıştı. Genç Amerikalı rapçi 6ix9ine, 2 milyondan daha fazla kişiyi canlı yayınında ağırlamış ve Drake ve Tory Lanez’in yer aldığı Quarantine Radio programının sahip olduğu 310 bin kişilik Instagram canlı yayını izlenme rekorunu kırmıştı.

25 Mayıs 2020 Pazartesi gününün son saatlerinde ise Acun Ilıcalı birkaç gün önce duyurduğu Instagram Canlı Yayın Rekoru kırma denemesine başladı. Yapımcılığını yaptığı Survivor 2020 programının yarışmacıları ile birlikte açtığı Instagram canlı yayınında Acun Ilıcalı, kısa süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından izlendi.

Acun Ilıcalı tarafından daha önce de duyurulan bu canlı yayındaki izleyici sayısı adeta bir kar topu edası ile yükseldi ve ilk olarak 6ix9ine’ın sahip olduğu 2 milyonluk izleyicisi sayısını kırdı, daha sonra ise yükselerek 3 milyona kadar çıktı.

Böylece hem ülkemizde hem de dünya çapında Instagram üzerinde açılan canlı yayınlarda en fazla kişiye ulaşmış olan isim Acun Ilıcalı olarak tarihe geçti. Canlı yayında 3 milyon kişiye ulaşılan anları aşağıda görebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!