Türkçe Rap

832 Albümü Rafa Kaldırıldı

832 albüm

MOB bünyesinde bulunan MC’lerin oluşturduğu 832 ekibinin toplama albüm projesi rafa kalktı. 832 ekibinde Vio, Burry Soprano, Modd, Baskın, Jefe, Motive, Ogi ve Atlas yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde ekibin üyelerinden olan Atlas, Instagram hesabı üzerinden yaptığı soru cevap etkinliğinde gelen “832 albüm?” sorusuna verdiği cevap ile bu konuyu doğruladı.

Sanatçı bu soruya “Albüm ekip arkadaşlarımızla aldığımız bir karar yüzünden rafa kalktı.” ve “Kimseyi sorumlu aramayın. Kendi özgür irademizle aldığımız bir karar bu” dedi.

Ayrıca genç sanatçı tarafından yapılan açıklamanın devamında albümde yer alacak şarkıların tekli olarak bu ay yayınlanacağını da söyledi.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 22.08.2019 – 22:12]

Ekibin üyeleri sosyal medya hesapları üzerinden ortak bir açıklama yaptı. Ekibin üyeleri tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

“Grup olamadığımız ve bazılarımız gerekli özeni göstermediği için 832 albümü ortak kararımızla iptal edilmiştir.”

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap