Türkçe Rap

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye Rap jürileri ile şaşırttı

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye Rap jürileri ile şaşırttı
Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye Rap jürileri ile şaşırttı

Acun Ilıcalı tarafından 2021 yılının başında hayata geçirilen çevrim içi dijital içerik platformu Exxen çıkışı ve çıkışının ardından yaşanan olaylar ile gündemde kendine oldukça büyük bir yer bulmuştu. Exxen’de yayınlanacak O Ses Türkiye Rap yarışması için yapılan tanıtımların ardından çıkan jüri söylentileri sonunda sona eriyor. Acun Ilıcalı yaptığı sosyal medya paylaşımı ile birlikte O Ses Türkiye Rap programının jürileri duyurulmuş oldu.

İlginizi Çekebilir: LEGO ve adidas ZX 8000 ortaklığı görücüye çıktı

Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabı üzerinden Hikayeler özelliğini kullanarak duyurduğu jüri 4 kişiden oluşuyor. Yakında Exxen platformu üzerinden yayınlanacağı belirtilen O Ses Türkiye Rap jürileri kadrosunu Mero, Hadirse, Eypio ve Murda oluşturacak.

Daha önce Tepki, Ceza ve Sagopa Kajmer ve daha birçok ismin jüri koltuğuna oturacağı konuşulan yarışmanın jürileri dinleyicilerden tepki topladı.

Yarışma programının henüz ne zaman yayınlanacağı detayı paylaşılmadı. Acun Ilıcalı zaman olarak sadece “yakında” demek ile yetindi.

Lütfen sizler için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap