Adidas X9000L4 Cyberpunk 2077 versiyonu ortaya çıktı
Moda

Adidas X9000L4 Cyberpunk 2077 versiyonu ortaya çıktı

CD Projekt Red’in bilim kurgu temasına sahip olan, 18 Kasım 2020 tarihinde oyunculara sunulacağı söylenen ve yılın en çok beklenen oyunu Cyberpunk 2077 için özel ürünler çıkmaya başladı.

Yakın zamanda çıkacak oyun için Adidas X9000L4 modeline yeni bir versiyon eklendi. Son birkaç yıl içerisinde Adidas, Star Wars, Game Of Thrones, Toy Story ve Pokemon gibi çeşitli dizi, film ve animasyonlar için çeşitli ürünler üretmişti.

İlginizi Çekebilir:Air Jordan 4 Psg versiyonu ortaya çıktı

Cyberpunk 2077 Adidas X9000L4 adlı bu model ağırlıklı olarak siyah renkli bir çita deseniyle kaplanırken, bu siyah renk dışında altın sarısı ve mor renkler bulunuyor. Ayakkabının dil kısmında oyunun logosunu görmekteyiz. Yan kısımda altın renkli “Cyber” ve arka kısımda ise barkod detayları bulunuyor.

CD Projekt Red ve Adidas cephelerinden henüz herhangi bir açıklama yapılmadı. Kısa bir süre önce ortaya çıkan fotoğraflar, böyle bir modelin çıkacağını doğrular nitelikte. Yurt dışındaki kaynaklara göre ürün, oyunun çıkış tarihi olan 18 Kasım’dan bir gün sonra satışa sunulacak.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Adidas X9000L4 Cyberpunk 2077 versiyonu ortaya çıktı

Adidas X9000L4 Cyberpunk 2077 versiyonu ortaya çıktı

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Moda

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir