Adidas UltraBoost 20 James Bond Versiyonu Ortaya Çıktı

1962 yılında Dr.No adlı film ile başlayan James Bond serisi, serüvene yeni eklenecek 25.film olan Ölmek İçin Zaman Yok ile 2 Nisan 2020 tarihinde izleyicilerle buluşuyor. Serinin yeni filmi için özel ürünler çıkartmaya başlandı bile. Kısa bir süre sonra yayınlanacak film için Adidas UltraBoost 20 modeline yeni bir versiyon daha eklendi.

Adidas, 2019 yılında birçok popüler dizi, film ve animasyon içi ürünler üretti. Bunları Star Wars, Dragon Ball Z, Pokemon, Toy Story ve Game Of Thrones gibi işler oluşturuyordu.

Adidas, bu tip anlaşmalara 2020 yılında da devam etmeyi planlıyor ve Adidas için 2020’nin ilk işini James Bond ile yapıyor. Adından da anlaşılacağı üzere bu ayakkabı James Bond’un şık stiline ayak uydurmaya çalışıyor.

Adidas UltraBoost 20 versiyonunda ayakkabı siyah renkle kaplanmış ve topuk kısmında filmdeki ajanın herkes tarafından bilinen 007 kabartılı kodu yer alıyor. Ajanın kodunun yazılı olduğu kısımda zemin olarak karbon fiber detay bulunuyor. Ayakkabının ön kısmında ise çoğu Bond filminin başlangıcında bulunan silah namlusuna tatlı bir dille atıfta bulunularak, silah namlusuna benzer tasarımlar bulunmakta. Taban kısmındaysa, siyah ve gri mermer görünümlü detaylar bulunuyor.

adidas-ultraboost-20-james-bond-modeli-ortaya-cikti2

Adidas cephesi resmi olarak herhangi bir açıklama yapmadı ama modelin yakın bir zaman önce çıkan detaylı fotoğrafları, böyle bir modelin çıkacağını doğruluyor. Söylentilere göre bu ayakkabı, yeni film Ölmek İçin Zaman Yok’un çıkış tarihi olan 2 Nisan 2020 tarihindeki bir etkinlikle tanıtılacak.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir