Adidas ve Game Of Thrones’tan Ultra Boost İşbirliği

2011’de dizi severlerin hayatına giren ve bu yıl final yapması planlanan popüler dizi Game Of Thrones, Adidas ile yaptığı ortaklık ile gündemimizde. Adidas ile Ultra Boost modeli üzerinden bir anlaşma yapan Game Of Thrones, Ultra Boost modeli içi 6 yeni ve özel renk seçeneği sunuyor.

İki büyük ismin işbirliği ile ortaya çıkan ayakkabı çeşitleri şöyle isimlendirilmiş; White Walker, House Stark, House Lannister, Targaryen Dragons, House Targaryen ve Night’s Watch. Her ayakkabı modeli isminin renklerine sahip. Örneğin Targaryen Dragons modelinde sarı, turuncu ve siyah renkler hakimken, White Walker modelinde ise beyaz ve açık mavi renkleri yer alıyor.

Ülkemizde de Adidas.com.tr adresinden satın alınabilen ayakkabılar 1.399 liralık bir fiyata sahip. Lütfen bu ayakkabılar hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!