Adidas Yeezy Boost 350 V2 Zyon Çıkış Tarihi Belli Oldu

Adidas Yeezy Boost 350 V2 Zyon modeli için son birkaç ay boyunca etrafta dolaşan söylentilerin ardından çıkış tarihi ortaya çıktı. Ayakkabının ilk görüntülerinin ortaya çıkmasından hemen sonra, insanlar modele oldukça ilgi duymaya başladı. Son zamanlarda ise Adidas, ayakkabının resmi görüntülerini oldukça detaylı bir şekilde spor ayakkabı severler ile paylaştı.

İlginizi Çekebilir: Katliam 4 Tanıtımları Billboard’larda Görüldü

Adidas Yeezy Boost 350 V2 Zyon ismi verilen model bej, beyaz ve siyah renklerinin bir karışımı ile ortaya çıkıyor. HotNewHipHop tarafından belirtilene göre Kanye West ve Adidas ortaklığı ile üretilen ayakkabının bu modeli, 18 Temmuz Cumartesi günü 220 dolarlık fiyat etiketi ile satışa çıkacak.

Ayakkabı modelinin yüksek kaliteli görsellerini kapakta ve aşağıda görebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Adidas Yeezy Boost 350 V2 Zyon Çıkış Tarihi Belli Oldu

Adidas Yeezy Boost 350 V2 Zyon Çıkış Tarihi Belli Oldu

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!