Basın BülteniYeni Çıkanlar

Ados’un yeni EP’si Aldebaran yayınlandı

Ados yeni EP Aldebaran yayınlandı
Ados'un yeni albümü Aldebaran çıktı.

Kısa zamanda çıkardığı teklileri ile büyük bir çıkış yakalayan Ados, hikâyesine yeni bir EP ekledi. Çalışmaları yaklaşık bir ayda tamamlanan Aldebaran, 6 şarkıdan oluşuyor.

Aldebaran ile kendine has tarzına yeni dokunuşlar ekleyen Ados, albümde iç dünyasına dair öz eleştirileri ve insan ilişkilerindeki gözlemlerini aktarıyor.

İlginizi Çekebilir: Dr.Dre beyin anevrizması nedeniyle hastaneye kaldırıldı

Sanatçının yeni EP’sinin prodüktör koltuğunda Azel Bert otururken, Mix ve Mastering işlemelerinde ise Kadim Tekin imzası var.

Aldebaran EP, 8 Ocak Cuma itibari ile dijital müzik platformlarında Collabel etiketiyle birlikte yerini aldı. Buraya tıklayarak sanatçının yeni EP albümüne Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ados – Aldebaran albümü şarkıları

  1. Karlar
  2. Fırtına
  3. Yok Yolu
  4. Plansız
  5. Mankurtlar
  6. Yollarıma

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir