Afi Ares’in yeni Ep’si Yoruldum Yorulmaktan tüm dijital platformlarda

Rap müzik dünyasının yükselen isimlerinden Afi Ares, merakla beklenen “Yoruldum Yorulmaktan” isimli EP’sini 30 Ekim Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla dinleyicileriyle buluşturuyor.

Kendimden Bile, Soldan Basarak, Sil, Yoruldum Yorulmaktan ve Ya Sonra isimli 5 şarkının yer aldığı EP’nin çıkış şarkısı olarak “Kendimden Bile” seçildi.

İlginizi Çekebilir: Muşta’nın yeni teklisi Sokak Serserisi 2 yayında

Kendimden Bile’nin sözü Hasan Efekan Yuca, müzik ve düzenlemesi ise Fatih Aslancan imzası taşıyor. Sanatçının yeni Ep’sini tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz. Keyifli dinlemeler

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!