Türkçe Rap

Ahmet Atalay’ın yeni kısa filmine şarkısı ile Massaka da konuk

Ahmet Atalay yeni kısa filmine şarkısı ile Massaka da konuk
Ahmet Atalay'ın yeni kısa filmine şarkısı ile Massaka da konuk

2020 yılında oldukça küçük bir ekip ile The Cure isimli başarılı bir kısa filme imza atan Ahmet Atalay, bu filmin devamı olan FASTER: A Chapter From The Cure isimli kısa filmi 15 Ocak Cuma günü yayınlandı. Devam filminde bir şarkısı ile Massaka da konuk oluyor.

İlginizi Çekebilir: Drake, Spotify’da 50 milyar dinlenmeye ulaşan ilk sanatçı oldu

11 dakikalık kısa filmde yer alan bir sahnede Masakka’nın 2019’da yayınladığı Lale isimli Diss şarkısının kullanılmasının üzerine sanatçı Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Bir şarkıyla benimde eşlik ettiğim FASTER: A Chapter From The Cure (Short film) yayında. Çekimleri ve tüm prodüksiyon işleri Amerika’da yapılan filmi izleyebilirsiniz.” sözlerini kullandı.

Massaka tarafından yapılan bu paylaşıma yorum yapan filmin yönetmeni Ahmet Atalay ise “Filmimizin ruhunu bambaska boyutlara tasiyan bu muhtesem sarki icin sizlere sonsuz tesekkurler.” sözleri ile teşekkürlerini sundu.

Buraya tıklayarak FASTER: A Chapter From The Cure isimli kısa filme YouTube üzerinden ulaşabilirsiniz.

Lütfen sizler için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap