Moda

Air Jordan 1 Çam Yeşili Versiyonu Yolda

Air Jordan 1 Çam Yeşili Versiyonu Yolda

Nike, her yıl Jordan ailesine yeni modeller eklemeyi sürdürüyor. Nike Air Jordan 1 isimli ayakkabısı diğer Jordan’lara kıyasla hep daha çok satılan modeli olarak belirtiliyor. Retro ile modayı birleştiren Air Jordan 1 serisine 29 Şubat Cumartesi günü Air Jordan 1 Çam Yeşili adında yeni bir model ekleniyor.

Air Jordan 1 Çam Yeşili modeli siyah ve yeşil renkte deriyle kaplamış. Ayakkabının en dikkat çekici detayı, diğer Air Jordan 1 modellerinden farklı olarak Nike Swoosh adı verilen tik benzeri logo siyah renginin yerini yeşil renkli bir logo almış olması. Kullanıcılarının uzun süredir beklediği bu Swoosh renginin farklı olması konusunda Nike’ın kullanıcıları dinlemiş olması taktire şayan açıkçası.

Nike’ın web sitesinde bulunan Snkrs isimli satış takvimine göre, 29 Şubat Cumartesi günü 190 dolarlık fiyatıyla piyasaya sürülecek.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Air Jordan 1 Çam Yeşili Versiyonu Yolda

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Moda