Moda

Air Jordan 1 Fermuarlı Modeli Ortaya Çıktı

air-jordan-1-fermuarli-modeli-ortaya-cikti

Air Jordan 1 ilk olarak 1985 yılında Chicago Bulls’un efsane basketbolcusu ile Michael Jordan çıkış sağlamıştı. Nike, 2020 yılında da Jordan serisine yeni modeller eklemeyi sürdürüyor. Marka 35 yıllık bu serüvende bu ayakkabıyı her zaman yeni ve güncel tutmayı hedefliyor. Diğer Jordan modellerine kıyasla daha çok satmış olması ve retro ile modayı birleştiren Air Jordan 1, 35 yıllık bu serüvende şimdi de “Jordan serisinin High mı yoksa Low ayakkabıları mı daha çok beğeniliyor?” sorusuna bu model ile cevap veriyor.

Yazımızın sonunda paylaştığımız fotoğraflarından da görüldüğü gibi Air Jordan 1 fermuarlı sistemi sayesinde istediğinizde Low ya da High olarak kullanılabilir hale gelmiş. Aynı şekilde fotoğraftaki model gri ve koyu yeşil renkle kaplanmış.

İlginizi Çekebilir: Will Smith’in Bel Air Miami Koleksiyonu Ortaya Çıktı

Eğer Jordan bu modele yeni renkler ekleyip geliştirme yaparsa Nike kullanıcılarının ürüne karşı bayağı ilgisi kesin. Örneğin, bu konsept kırmızı ve beyaz renkle kaplanmış olan Chicago Air Jordan 1’e uygulanabilir.

Nike ve Jordan cephesinden ise henüz herhangi bir açıklama bulunmuyor. Ayakkabının ortaya çıkan iki görselini aşağıda görebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

air-jordan-1-fermuarli-modeli-ortaya-cikti1

air-jordan-1-fermuarli-modeli-ortaya-cikti2

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Moda