Air Jordan 1 Metalik Altın versiyonu duyuruldu
Moda

Air Jordan 1 Metalik Altın versiyonu duyuruldu

Air Jordan markası ilk olarak 35 yıl önce Chiacago Bulls’un efsane basketbolcusu olan Michael Jordan ile çıkış yapmıştı. Aradan geçen onca yıla rağmen ayakkabı markası popülerliğini devam ettirdiği için hala yeni modelleri çıkartılıyor. Bu popülerliğin sebebi, Air Jordan 1 serisi diğer Jordan serilerinin aksine sadece basketbol sevenler için değil tarz sahibi olmak isteyen tüm insanlara hitap ediyor olması olarak kabul ediliyor. Çıkan son haberlere göre ise Air Jordan 1 Metalik Altın isimli yeni bir model aileye ekleniyor.

Air Jordan 1 Metalik Altın isimli bu modelde parlak siyah bir renkle kaplanmış. Ayakkabının dil kısmında siyah zemin üzerine altın sarısı renginde Nike Air yazısı ve yan kısmında Air Jordan yazılı logo bulunuyor.

İlginizi Çekebilir: Trafik kurallarına uymayan Lil Yachty gözaltına alındı

Nike’ın yeni duyurmuş olduğu Air Jordan 1 versiyonunun Türkiye’deki müşterilere sunulacak fiyatı henüz belli değil ama yurt dışındaki sayfalarda ürünün 30 Kasım tarihinde 170 dolarlık bir etiket fiyatıyla satışa çıkacağı söyleniyor.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Moda

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir