Moda

Air Jordan 4 Off White Versiyonu Duyuruldu

air-jordan-4-off-white-versiyonu-duyruldu

2012 yılında Virgil Abloh tarafından kurulan ve son yıllarda ürettiği Premium ürünlerle gündeme gelen Off White, son olarak Jordan ile Air Jordan 4 Off White modeli için iş birliği sağladı.

İlk olarak, Off White 2017 yılında çıkartmış olduğu koleksiyon için Nike ve Jordan ile bir araya gelmişti ve Nike hayranları için Off White ile yapılmış olan işbirliği, şu ana kadar yaptığı en iyi ortak çalışmaydı.

Yakın bir zamanda da popüler markanın kurucusu Virgil Abloh, NBA All-Star 2020 haftasında Jordan 5’in 30.yılı için Off White iş birliğinde Air Jordan 5 piyasaya sürmüşlerdi.

air-jordan-4-off-white-versiyonu-duyruldu2

Yeni duyurulan Air Jordan 4 Off White versiyonunda ise ayakkabı gri renkle kaplanmış ve orta taban kısmında beyaz renk yer alıyor. Off White ayakkabıların çoğunluğunda olduğu gibi dış yüzeyde çift tırnak içerisinde ayakkabının model adı yazılı oluyor ve bu modelde de dış yüzeyde “Air” ibaresi yer alıyor.

Şu andaki durumda yeni Air Jordan 4 modeli hakkında herhangi bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Moda