Moda

Air Jordan 4 Psg versiyonu ortaya çıktı

Air Jordan 4 Psg Verisyonu Ortaya Çıktı

Son birkaç yıldır Fransa devi Psg ile Jordan markası ile iş birliği içerisindeler. Bu iş birliği ile ceket, hoodie, sweatshirt, t-shirt ve forma gibi çeşitli ürünler üretildi. Şimdi ise sırada Air Jordan 4 Psg modeli yer alıyor.

Paris Saint-Germain, hem Fransa’nın hem de Avrupa’nın en büyük ve köklü takımların birisi. Ağustos ayının sonlarında tarihinde ilk kez, Şampiyonlar Ligi’nde finale erişmişlerdi. Jordan markası da, Michael Jordan’ın kariyeri ile beraber yükselişe geçen Jordan markası MJ’in 2003 yılında emekli olmasına rağmen popülerliğini hala sürdürmeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir: Why Not Serisine Özel Yeni Modeller Duyuruldu

Psg X Air Jordan 4 isimli bu model beyaz bir deri ile kaplanırken, siyah ve bordo renk geriye kalan kısımları süslüyor. Ayakkabının dil kısmında Michael Jordan ile özdeşleşen Jumpman logosu bulunuyor. Psg ile yaptığı önceki koleksiyonda genelde mavi, kırmızı ve siyah renkleri deneyen Jordan, bu sefer farklı renkler üzerine yoğunlaşmış. Ayakkabının topuk kısmında ise Psg logosu ve içerisinde de yine bir Jumpman logosu var.

Nike’ın Air Jordan 4 Psg versiyonunu Türkiye’de satışa çıkartacak mı şu anda bilinmiyor ama yurt dışındaki çoğu sayfalara göre ürünün 10 Ekim tarihinde 225 dolarlık bir etiket fiyatıyla satışa çıkacağı söyleniyor.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Air Jordan 4 Psg Verisyonu Ortaya Çıktı

Air Jordan 4 Psg Verisyonu Ortaya Çıktı

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Moda