Air Jordan 7 Bugs Bunny Versiyonu Duyuruldu

1996 yılında Looney Tunes karakterleri ile Chicago Bulls’un efsane oyuncusu Michael Jordan’ı buluşturan Space Jam 1 filmi, devam filmi olan Space Jam 2 için ürünler çıkartmaya başladı bile. Yakın zamanda yayınlanacak film için Nike Air Jordan 7 modeline yeni bir versiyon daha eklendi. 2021’de çıkacak filmin baş rolünde Los Angeles Lakers’ın yıldız oyuncusu LeBron James de bulunuyor.

@zsneakerheadz ve @upcycle.sneaks isimli Instagram kullanıcılarının paylaştıklarına göre Air Jordan 7 Bugs Bunny, adından da anlaşılacağı üzere Looney Tunes karakterlerinden olan Bugs Bunny’den ilham alınmış. Ayakkabı, tüylü ve gri renkle ve kulak adı verilen kısımlarında da pembe renk kaplanmış. Ayakkabı kutusu ise ayakkabı ile uyumlu olması adına karakterin en çok sevdiği besin olan havuç resmi taşıyor.

Jordan ve Nike cephesinden herhangi bir açıklama yapılmadı ancak @zneakerheadz isimli kullanıcının söylediğine göre, Air Jordan 7’nin bu modeli 250 dolarlık fiyatıyla Nisan ayında piyasaya sürülecek.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir