Akaya’nın yeni teklisi Senle, tüm platformlarda yayında

Çalışmalarını Amerika’da sürdüren başarılı sanatçı Akaya, Senle ismini verdiği yeni teklisini 16 Ekim Cuma günü dinleyicileri ile YouTube kanalı ve diğer tüm dijital müzik platformları üzerinden paylaştı.

Sanatçının yeni teklisi Senle, toplamda 2 dakika 24 saniye uzunluğundan oluşuyor. Sözlerinin, altyapısının, Mix ve Mastering işleminin Akaya tarafından yapıldığı parça bir de video kibe sahip.

İlginizi Çekebilir: Akaya Kimdir?

Akaya’nın kişisel YouTube kanalı üzerinden paylaşılmış olan video klipte yönetmenlik koltuğunda Jordan Hinkle – Moore otururken, dijital görüntü efektleri Drunk Lions Production’dan Furkan Çakırca tarafından yapılmış.

Akaya’nın yeni şarkısı Senle’yi aşağıda bulabileceğiniz Spotify ve YouTube eklentileri ile hızlıca dinleyebilirsiniz Keyifli dinlemeler!

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Akaya’yı takip edin! TwitterYouTubeInstagramFacebook

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!