Akdeniz Coast’ın Çete İşi Albümü Yayında

MOB Entertainment oluşumunun son üyelerinden Akdeniz Coast ekibinin Çete İşi albümü yayınlandı. Ekibin MOB bünyesinden çıkan ilk albümü toplamda 5 şarkıdan oluşuyor ve 16 dakika uzunluğunda.

Akdeniz Coast grubundan Eksi24, Zero ve Bozz’un yer aldığı albümün prodüktörlüğü Uğur Öztürk ve Segah’a teslim edilmiş. Kayıt ve Mix işlemleri Cae$ar tarafından yapılırken, Mastering işlemi Çağlar Türkmen tarafından yapılmış.

Albümün yayınlanması ile de birlikte albümle aynı adı taşıyan şarkıya da bir video klip hazırlandı. Video klip Tepki yönetmenliğinde kayda alınırken, görüntü yönetmenliği Vassoga tarafından yapılmış.

Albümün şarkılarını aşağıda görebilir ve Spotify eklentisi ile dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Akdeniz Coast – Çete İşi Albümü Şarkıları

  1. Çapraz
  2. Çekinceli
  3. Çelik Yelek
  4. Çete İşi
  5. Çek

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!