Türkçe Rap

Aleyna Tilki’den Ayben – Yol Ver Cover’ı Geliyor

2018 yılının en çok konuşulan sanatçılarından olan Aleyna Tilki, Türkçe Rap’e de ilgisinin olduğunu belirten bir paylaşım yaptı. 45. Pantene Altın Kelebek ödüllerinde “En İyi Pop” dalında ödül kazan Aleynka Tilki, dün Twitter hesabı üzerinden paylaştığı video ile Ayben’in Yol Ver parçasını seslendirdiğini duyurdu.

Paylaştığı videonun açıklamasına “Amsterdam ve 2 şubat Bostancı Gösteri Merkezi konserim için rap şarkı söyledim” ve “Ayben’in en sevdiğim şarkısı Yol Ver i söyledim ? Bu güzel şarkı için Ayben’e teşekkür ederiz” diyen genç sanatçı, Türkçe Rap’e olan ilgisini gösterdi.

Ünlü Rap’çilerden de destek geldi

Aleyna Tilki’nin bu paylaşımı yapmasının ardından tanınan Rap’cilerden de destek geldi. Twitter’dan tilki’yi destekleyenlerin arasında Ados, Tankurt Manas, Lider ve daha birçok isim bulunuyor. Aleyna Tilki’nin bu Cover’ı YouTube üzerinde yayınlayacağı veya yayınlamayacağı belli değil.

Paylaşılan kısa videoyu aşağıdaki bölümde bulabilirsiniz. Siz de bu durum hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer onbinlerce okuyucu ile paylaşabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap