Yeni Çıkanlar

Allame, Huzur isimli yeni albümünü yayınladı

Allame, Huzur isimli yeni albümünü yayınladı

En son Tepki ile ortak olarak hazırladıkları Emoji teklisi ile dinleyicileri ile buluşan Allame, geçtiğimiz aylarda ilk olarak şarkı listesini paylaştığı Huzur isimli albümünü Ekim ayının ilk cuma gününde yayınladı.

Toplamda 12 şarkıdan oluşan albüm 40 dakika uzunluğundan oluşuyor. Albüm, dijital müzik platformlarına Batarya Company markası ile yüklenmiş durumda. Albümde Allame‘ye düetleri ile Hasip Aksu, Tepki ve Aga B‘nin eşlik ettiğini görebiliyoruz.

İlginizi Çekebilir: Air Jordan 1 Metalik Altın versiyonu duyuruldu

Albümün herkese açık olarak yayınlanması ile birlikte albümden ilk klip de yayınlandı. Albümün ilk video klibi Çürük Elma şarkısı için Grain Yapım tarafından hazırlanmış.

Albüm hakkında pek fazla teknik detay paylaşılmazken, Spotify‘da yer alan bilgilere göre şarkıların hepsinde prodüktörlüğü, Mix ve Mastering işlemlerini Allame‘nin kendi üstlenmiş.

Sevilen ismin yeni albümünün tüm şarkılarına yazımızın sonunda yer alan Spotify eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Allame – Huzur Albümü Şarkıları

 1. Çürük Elma
 2. Komşular
 3. Delinin Biri
 4. İnci Ft. Hasip Aksu
 5. Kopyala Yapıştır
 6. Musibet
 7. Kurt Ft. Tepki
 8. Nebula
 9. Çay Koy Ft. Aga B
 10. Tane Tane
 11. Usta
 12. Keder

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir