Yeni Çıkanlar

Allame Trabzonspor Özel Şarkısı Çıktı

allame trabzonspor

Allame tarafından Trabzonspor için özel olarak hazırlanan Yanyana isimli şarkı, Ağustos ayının ikinci gününde Trabzonspor YouTube kanalı üzerinden yayınlandı. 3 dakika 13 saniye uzunluğundaki şarkı kısa sürede 900 binden daha fazla görüntülenmeye ulaştı.

Parçada Allame, Karadeniz şivesi ile rap yapmakta. Parçadaki söz, müzik, mix ve düzenleme işlemleri sanatçıya aitken, Mastering Çağıl Nuhut tarafından üstlenilmiş.

Video klipte ise Çağatay Kıray yönetmenliği üstlenirken, görüntü yönetmenliğini Can Erdoğant tarafından yapılmış. Kurgu tarafında ise yine Allame görevi üstlenmiş.

Allame VS YouTube

Şarkı yayınlandıktan kısa süre sonra YouTube’un trend listesine giriş yaptı. Bu yapılan girişten kısa süre sonra şarkı bu listeden çıkartıldı. Sanatçının Twitter hesabı üzerinden verdiği tepkiye Şehinşah da dahil olmak üzere destek aldı.

Bu Tweet’lerden kısa süre sonra ise şarkı yeniden bu listeye giriş yaptı. Şarkı 6 Ağustos’un ilk saatlerinde listede sekizinci sırada yer alıyor.

Şimdi hızlıca Allame’nin Trabzonspor için özel olarak hazırladığı şarkıya geçiş yapalım.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir