Yeni Çıkanlar

Allame’nin Huzur albümünün ikinci video klibi Kopyala Yapıştır çıktı

Allame Huzur albümünün ikinci video klibi Kopyala Yapıştır çıktı

2020 yılının Ekim ayının ilk cuma gününde Huzur isimli 12 şarkılık albümünü yayınlayan Allame, albümde ilk video klibi Çürük Elma şarkısına çekmişti. 19 Ekim Pazartesi günü ise Allame albümün ikinci video klibi Kopyala Yapıştır şarkısı için geldi.

İlginizi Çekebilir: Aspova’dan Berkcan Güven’e tebrik mesajı

20:00 sularında Allame’nin kişisel YouTube kanalı üzerinden yayınlanan video klip hakkında pek fazla bilgi paylaşılmazken, sadece tüm yapım işlemlerinin Grain Yapım tarafından üstlenildiğini biliyoruz.

Kopyala Yapıştır şarkının müzikal tarafında ise sözler, altyapı, Mix ve Mastering işlemlerini Allame tek başına üstlenmiş durumda. Batarya Company etiketi ile yayınlanan şarkının video klibini yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca izleyebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir