Türkçe Rap

Alman Polisinden Killa Hakan’a Saygısızlık

Alman Polisinden Killa Hakan’a Saygısızlık
Alman Polisinden Killa Hakan’a Saygısızlık

Bugünün ilk saatlerinde Killa Hakan’ın başına ilginç bir olay geldi. Almanya saatine göre gece 3 sularında taksiye binen Killa Hakan’ın arabası polisler tarafından çevrildi. Taksi şoförünün evraklarının kontrolünün bitişine kadar gayet normal bir kontrol iken, polislerin Killa Hakan’ın adını telsizden anons etmesi ile olay ilginçleşmeye başladı.

Killa’nın adının anons edilmesinin ardından başka ekipler de olay yerine geldi. Tüm olaylar yaşanırken Killa Hakan gelişmeleri Instagram Hikayeler özelliği ile paylaşıyordu. Herhangi bir suç işlememişken Killa Hakan ve Türk Taksici toplamda 1,30 saat bekletildi.

Bu sürenin sonuna doğru ise polisler Killa’nın görüntü almasına karşı çıktı. Polislerden biri “Bak kendine ve bize iyilik yapıp kapat onu” diyor. Killa arabadan dışarı çıkmak için yöneldiği zaman, aracın etrafındaki polisler ellerini silahlarına götürüyor. Killa Hakan ise onları sakinleştirmek için “sakin olun” gibi sözler söyleyip dışarı çıkıyor.

İkinci uyarıdan sonra telefon ile kayıt almayı bırakan Killa Hakan, yaklaşık 1.30 saatlik haksız bekleyişin ardından salınıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=t8Sev35deb4

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap