Alman Polisinden Killa Hakan’a Saygısızlık

Bugünün ilk saatlerinde Killa Hakan’ın başına ilginç bir olay geldi. Almanya saatine göre gece 3 sularında taksiye binen Killa Hakan’ın arabası polisler tarafından çevrildi. Taksi şoförünün evraklarının kontrolünün bitişine kadar gayet normal bir kontrol iken, polislerin Killa Hakan’ın adını telsizden anons etmesi ile olay ilginçleşmeye başladı.

Killa’nın adının anons edilmesinin ardından başka ekipler de olay yerine geldi. Tüm olaylar yaşanırken Killa Hakan gelişmeleri Instagram Hikayeler özelliği ile paylaşıyordu. Herhangi bir suç işlememişken Killa Hakan ve Türk Taksici toplamda 1,30 saat bekletildi.

Bu sürenin sonuna doğru ise polisler Killa’nın görüntü almasına karşı çıktı. Polislerden biri “Bak kendine ve bize iyilik yapıp kapat onu” diyor. Killa arabadan dışarı çıkmak için yöneldiği zaman, aracın etrafındaki polisler ellerini silahlarına götürüyor. Killa Hakan ise onları sakinleştirmek için “sakin olun” gibi sözler söyleyip dışarı çıkıyor.

İkinci uyarıdan sonra telefon ile kayıt almayı bırakan Killa Hakan, yaklaşık 1.30 saatlik haksız bekleyişin ardından salınıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=t8Sev35deb4

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!