Yeni Çıkanlar

Alper Erözer Rap Şarkısı Çıkardı

Türkiye’nin en genç pop müzik müzisyenlerinden olan Alper Erözer, radikal bir karar ile Rap müzik türünde olan şarkısı Alışırlar’ı yayınladı. PDNP Müzik etiketi ile müzik piyasasındaki yerini alan şarkı toplamda 3 dakika 16 saniye uzunluğunda.

Alışırlar isimli şarkının altyapısı Aerro’ya aitken, sözler Alper Erözer tarafından yazılmış. Mix işlemi Tom Brett, Aerro, Max Morton tarafından yapılırken, Mastering işlemi ise Max Morton tarafından yapılmış.

Alper Erozer Official kanalından yayınlanan video klip ise Sadık Hazırcı tarafından yönetilirken, klibin senaryosu sanatçı tarafından yazılmış. Şimdi hızlıca Alışırlar şarkısına göz atalım.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

1 Comment

  1. çok ama çok harika bir REP OLMUŞ .ilk defa gerçek ve tam konular işlemişsinizı elinize sesinize sağlık REP dedinmi konuları gerçeğine ve varlıklar anlatmaktır bunu çok güzel dille getirmişsiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir