Alper Erözer Rap Şarkısı Çıkardı

Türkiye’nin en genç pop müzik müzisyenlerinden olan Alper Erözer, radikal bir karar ile Rap müzik türünde olan şarkısı Alışırlar’ı yayınladı. PDNP Müzik etiketi ile müzik piyasasındaki yerini alan şarkı toplamda 3 dakika 16 saniye uzunluğunda.

Alışırlar isimli şarkının altyapısı Aerro’ya aitken, sözler Alper Erözer tarafından yazılmış. Mix işlemi Tom Brett, Aerro, Max Morton tarafından yapılırken, Mastering işlemi ise Max Morton tarafından yapılmış.

Alper Erozer Official kanalından yayınlanan video klip ise Sadık Hazırcı tarafından yönetilirken, klibin senaryosu sanatçı tarafından yazılmış. Şimdi hızlıca Alışırlar şarkısına göz atalım.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

One thought on “Alper Erözer Rap Şarkısı Çıkardı

  • Avatar
    11 Eylül 2019 tarihinde, saat 20:34
    Permalink

    çok ama çok harika bir REP OLMUŞ .ilk defa gerçek ve tam konular işlemişsinizı elinize sesinize sağlık REP dedinmi konuları gerçeğine ve varlıklar anlatmaktır bunu çok güzel dille getirmişsiniz.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!