Altes’in yeni şarkısı Aynen yayınlandı

Rap müziğin yeni temsilcilerinden Altes, yepyeni şarkısı Aynen ile müzikseverlerle buluşuyor. Sözü Altes yani Mustafa Bayram’a, müziği Nosta, düzenlemesi Altes ve Nosta imzalı şarkının video editi Ahmethan Gültekin tarafından yapıldı.

İlginizi Çekebilir: Ezhel, Gentleman ve Luciano düeti Devam, yayınlandı

Şarkıda drum, synth ve bass gibi enstrümanlar kullanıldı. İlk demo çalışmalarını 2007 yılında kaydeden Altes, biri ortak 3 underground albüm ve birçok tekli yayımladı. 2012 ve 2013 yıllarında birçok freestyle yarışmasında derece kazanan Altes, 2019 yılında ilk yasal çalışması olan Bossphorus isimli albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu.

18 Eylül Cuma günü Avrupa Müzik markası ile yayımlanan Aynen isimli rap çalışmasını tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!