Türkçe Rap

Amerikan Gizli Servisi Eminem Dosyası Ortaya Çıktı

Eminem Gizli Servis Dosyası

2017 yılında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ı hedef alan oldukça sert bir Diss Freestyle’ı atan Eminem hakkında, Gizli Servis’in hakkında soruşturma başlattığı söylentileri dolaşmaktaydı. BuzzFeed News tarafından paylaşılan belgelere göre ise bu iddianın doğru olduğu ve ünlü rapçinin Amerikan Gizli Servisi tarafından soruşturmaya alındığı ortaya çıktı.

HipHopDX’in haberine göre BuzzFeed News bu olayın ardından söylentileri doğrulamak amacı ile devlet kurumlarından bilgi talep edebileceğiniz bir hak olan Bilgi Edinme Hakkı’nı kullanarak Gizli Servis’e bu soruşturmanın gerçekleşip gerçekleşmediğini sordu.

Bu uzun sürenin ardından ise Gizli Servis, BuzzFeed’e 43 sayfalık bir doküman ile dönüş yaptı. Paylaşılan belgelerde Gizli Servis’in “korumayı tehdit ettiğini” belirtti ve Eminem’i “uygunsuz davranış sergileme” olarak sınıflandırdı.

“Eminem Sorguda Rap Yaptı”

Sputnik’in iddiasına göre ise sanatçı Gizli Servis ajanları tarafından sorguya alındı. Sorgu sırasında ajanlar Eminem’e Trump hakkında söylediği şarkı sözlerini okurken, Eminem de onlara eşlik edip aynı şarkıyı söylemeye başladı. Belirtilene göre Gizli Servis bu dosyayı savcılığa göndermedi.

Gizli Servis’in BuzzFeed’e verdiği belgelere buraya tıklayarak sizler de ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap