Yeni Çıkanlar

Anıl Piyancı ve Cem Adrian’dan düet: Ölüm İle Yaşam

Anıl Piyancı ve Cem Adrian düet: Ölüm İle Yaşam

Geçtiğimiz haftalarda Zeynep Bastık ile birlikte Bırakman Doğru mu 2 parçasına imza atan Anıl Piyancı, 11 Aralık Cuma günü Cem Adrian ile buluştuğu Ölüm ile Yaşam isimli düet projesini yayınladı.

4 dakika 14 saniye uzunluğundan oluşan parça sadece ses olarak yayınlandı. Altyapısının Direnç Kaçmaz, Anıl Piyancı ve Cem Adrian’a ait olan şarkının düzenleme ve Mix işlemleri Can Volkan, Mastering işlemi ise Lex Barkey tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Ceg, beklenen DMT albümünü yayınladı

Universal Music Turkey markası ile yayınlanan Ölüm ile Yaşam ismindeki şarkının kapak görselinde ise Rızaciziyor imzası yer alıyor. Anıl Piyancı ve Cem Adrian’ın düetine buraya tıklayarak Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir