Anıl Piyancı Döndüm Durdum Parçasını Yayınladı

Anıl Piyancı, 14 Ağustos Cuma günü dinleyicilerinin karşısına Döndüm Durdum ismini verdiği şarkı ile çıktı. Universal Music Turkey etiketi ile birlikte yayınlanan şarkı toplamda 3 dakika 49 saniye uzunluğundan oluşuyor.

Piyancı’nın yeni şarkısı Döndüm Durdum’un altyapısı ve Mix işlemi Can Volkan’ın ellerinden çıkarken, Mastering işlemi Lex Barkley tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Haftalık Gündem 2020 #29 – Pay, Like Diss, Başarcam Ulan

Yönetmenliğini ve kurgusunu başarılı isim Silvyo Behmoaras’ın üstlendiği video klipte görüntü yönetmenliğinde ise Eren Yıldız ismini görmekteyiz.  Döndüm Durdum isimli şarkıya yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

One thought on “Anıl Piyancı Döndüm Durdum Parçasını Yayınladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!