Anıl Piyancı Power Türk’e Tepki Gösterdi

Yıllar önce de Server Uraz gibi isimlerin tepkisini gösterdiği Power Türk, geçtiğimiz aylarda sadece Rap müzik yayınladığı PowerPlus FM’i açmıştı. 8 Nisan akşamı ise Anıl Piyancı attığı birkaç Tweet ile şirkete tepkisini gösterdi.

İlginizi Çekebilir: Stabil YouTube Hesabının Çalındığını Duyurdu!

PowerPlus’ın Anıl Piyancı’nın Perdenin Ardındakiler grubu ile yeni düeti Yağmurlar’ın fragmanını paylaşması üzerine, Anıl Piyancı ilk olarak “SİZDE UTANMA YOK MU ? ASLA HİÇ BİR ŞARKIMIZI RADYONUZDA VE YA SİZE BAĞLI OLAN HİÇ BİR HESAPTA GÖRMEK İSTEMİYORUZ ! BİZE UYGULADIĞINIZ AMBARGOLARI UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ !!!!” sözlerini kullandı, daha sonra ise “Yeni şarkımız bu cuma POWER TÜRK HARİÇ tüm platformlarda yayında!” sözlerinin yer aldığı Tweet’ler attı.

Takipçilerinin soruları üzerine ise neden böyle bir tepki verdiğini açıklayan bir Tweet daha attı. Piyancı tepkisinin nedenini radyonun Rap müziği yıllardır çalmaması, şarkılardan Rap bölümlerini çıkarması ve ödül törenlerinde kategori bile eklememesi olarak açıkladı.

Sanatçının bu durum hakkında attığı son Tweet’i aşağıda görebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!