Yeni Çıkanlar

Anıl Piyancı ile Ruffles Reklam Filminde Buluştu

Anıl piyancı, Berk Coşkun ve Ruffles Türkiye, bir reklam filmi için bir araya geldi. Bu buluşmanın ardından ise 2 dakika 30 saniyelik Dalgana Bak isimli bir şarkı ve reklam filmi ortaya çıktı.

12 Temmuz’da Ruffles Türkiye’nin YouTube hesabından yayınlanan parça, 24 saatten kısa bir süre içerisinde 4 milyondan fazla kez görüntülendi ve 17 binden fazla kişi tarafından beğenildi.

Parçada Anıl Piyancı’ya bir milyondan daha fazla abonesi bulunan Berk Coşkun eşlik ediyor. Sosyal medya ünlüsünü daha önce Kubilay Karça ile “Daha Yeni Başladı” bir şarkı ile düet yapmıştı.

Anıl Piyancı Reklam Filmi İçin Açıklama Yaptı

Reklam filminin internet ortamında yayınlanmasının ardından Anıl Piyancı’dan da bir açıklama geldi. Sanatçı reklam filminde oynadığını ve gelen para ile dinleyicilere yeni albüm ve video klipler yapacağını söyledi. Tam açıklamayı aşağıda görebilirsiniz.

“Evet Ruffles reklamında oynadım, karşılığında aldığım parayla size yeni albüm çıkarken güzel klipler çekeceğim hakkınızı helal edin 😂😂😎😎Seviliyorsunuz 💚”

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir