Anıl Piyancı, Tepki ve Burry Soprano Tv 8,5’da

Son zamanların en popüler isimlerinden Anıl Piyancı, Tepki ve Burry Soprano bu akşam Tv 8,5’da yer aldılar. Popüler sanatçılar her cumartesi – pazar ve pazartesi günleri Tv 8,5’da yayınlanan Eser Yenenler’in sunduğu EYS Gece Modu programına katıldılar.

3 sanatçı dünyadaki ve Türkiye’deki Rap durumu, Rap şarkılarının üretim süreci, kendi kişisel hikayeleri ve diğer alakalı konular hakkında konuştular. Ayrıca sanatçılar müzikal performansları ile de programa renk kattılar.

Anıl Piyancı, Tepki ve Burry Soprano’nun konuk olduğu programın tekrarı televizyonların haricinde YouTube’ta da yer alacak.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!