Anıl Piyancı ve Contra’nın Ortak Albümü Yerden Yüksek Yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde sizlere bir söylenti olarak duyurduğumuz Contra’nın yeni albümü netleşti ve yayınlandı. Yayınlanan Yerden Yüksek isimli albüm, Anıl Piyancı ve Contra’nın ortak albümü olarak geliyor. Yerden Yüksek isimli albüm toplamda 7 parçadan oluşuyor. Yeşil Oda Yapım ve ContravoltaMusic etiketi ile yayınlanan Yerden Yüksek, şu anda sadece Spotify üzerinden dinlenebiliyor.

7 Parçadan oluşan albümde sadece Emrah Karakuyu ile düet yapan ikili, başka bir MC’yi albüme dahil etmemiş. Henüz klip veya fiziksel olarak baskı durumu hakkında bir bilgi olmasa da, albümde yer alan 7 parçadan herhangi biri mutlaka bir klibe kavuşacakdır. Fakat fiziksel baskı konusunu şu anda pek olumlu görünmüyor.

Contra ve Anıl Piyancı Yerden Yüksek albümünü dinlemek için aşağıya bıraktığımız spotify sekmesini kullanabilirsiniz. İyi dinlemeler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!