Anıl Piyancı ve Emrah Karakuyu’dan düet: Yürüyoruz Yana Yana

Geçtiğimiz yıllarda pek çok kere aynı projenin içerisinde gördüğümüz fakat son yıllarda pek fazla yan yana gelmeyen ikili Anıl Piyancı ve Emrah Karakuyu, 9 Ekim Cuma günü Yürüyoruz Yana Yana isimli şarkılarını yayınladılar.

4 dakika 13 saniye uzunluğunda olan şarkı Can Volkan ve Fatih Aslancan prodüktörlüğünde ortaya çıkartılmış. Düzenleme işleminin Direnç tarafından yapılan şarkının Mix işlemi Can Volkan, Mastering işlemi ise Lex Barkey tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Türkiye Rapçisini Arıyor rap yarışması Rapstar ismi ile gelebilir

Şarkının çıkışı ile birlikte bir de lirik video Anıl Piyancı Youtube kanalı üzerinden yayınlandı fakat videonun yapımı hakkında bir detay paylaşılmamış durumda. Sevilen iki ismin Universal Music Turkey markası ile yayınladığı Yürüyoruz Yana Yana isimli şarkısına yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!