Yeni Çıkanlar

Anıl Piyancı Yeni Teklisi Aklımı Kaçırdım İle Gündemde

Anıl Piyancı Yeni Teklisi Aklımı Kaçırdım İle Gündemde

Bir süredir sessiz olan Anıl Piyancı, yeni albümü öncesi yeni işlerini hızlı yayınlamaya başlıyor. Sanatçının geçtiğimiz günlerde duyurduğu şarkısı Aklımı Kaçırdım, 3 Temmuz Cuma gününün ilk dakikalarında dinleyiciler ile paylaşıldı. Ayrıca YouTube’un ilk gösterim özelliği ile de parçanın video klibi paylaşıldı.

Piyancı’nın yeni şarkısının altyapısında, düzenlemesinde, Mix ve Mastering işlemlerinde tek bir isim, Can Volkan’ı görüyoruz. Parçanın vokal kayıtları Yeşil Oda Yapım’da alınırken, kapak tasarımı Cihangir Öziş tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: AYDEED’den Yeni Tekli: Söz

Korona virüs pandemisi döneminde revaçta olan animasyon video kliplerin bir örneğini de Anıl Piyancı’dan görüyoruz. Başarılı isim Silvyo Behmoaras’ın yönettiği video klibin animasyon ve sanat yönetmeni Ata Uykur’ken, animasyon kısmında Ata Uykur, A. Erkmen Uzun, Ceren Ata, Berkay Tuncay ve Alper Durmaz gibi isimler rol almış.

Anıl Piyancı’nın yeni teklisi olan Aklımı Kaçırdım şarkısına yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

 

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir