Anıl Piyancı giyim mağazası AdLib açıldı
ModaTürkçe Rap

Anıl Piyancı’nın giyim mağazası AdLib açıldı

Son dönemin en üretken sanatçıları arasında yer alan Anıl Piyancı, yeni girişimini Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar ile duyurdu. AdLib isminde bir şirket kuran sanatçı, hem fiziksel mağazası hem de internet web sayfası ile hem popüler giyim ürünleri hem de sanatçıların lisanslı ürünlerini satışa sunuyor.

Yeni markasını “Yeni marka kurdum @adlibcomtr alırım bi hayırlı olsun 😎😎 takibe de alalım yakında sürprizlerim olacak 🔥🔥🔥” sözleri ile duyuran sanatçı, hayranlarını oldukça heyecanlandırdı.

İlginizi Çekebilir: Allame’nin Huzur albümünün ikinci video klibi Kopyala Yapıştır çıktı

Yapılan bu duyuru paylaşımı üzerinden Sayedar, Dianz, Cash Flow, Araf ve Muşta gibi isimler tebriklerini iletti.

adlib.com.tr adresi üzerinden ulaşılabilen web sayfasında markanın kendi ürünleri haricinde Anıl Piyancı, Ben Fero, Ezhel, Killa Hakan ve Massaka’nın lisanslı ürünleri yer alıyor. Şirketin web sayfasında yer alana göre fiziksel mağaza Kültür, Talatpaşa Blv 58 A, 35220 Konak/İzmir adresinde bulunuyor.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

https://www.instagram.com/p/CGkhUdmlQ-Q/

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Moda

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir