Yeni Çıkanlar

Arda Gezer x Zen-G – Temizle Şarkısı Yayınlandı

Tahribad-ı İsyan grubndan Zen-G ve prodüktör Arda Gezer’in ortak projesi Temizle, 26 Temmuz’da dinleyiciler ile paylaşıldı. 3 dakika 15 saniye uzunluğunda olan şarkı dijital müzik platformlarının ardından, YouTube Arda Gezer kanalında video klibi yayınlandı.

Temizle isimli şarkıda prodüktörlüğü Arda Gezer yaparken, Mix işlemi Can Vatansever, Mastering işlemi ise Güven Ersoysal tarafından üstlenilmiş. Kayıtlar ise Studio BK’da alınmış.

Yayınlanan video klibinde ise yönetmen koltuğunda Zahit Kahveci otururken, yardımcı yönetmenliği Çiço ve Atahan Danacı, görüntü yönetmenliğini Yusuf Can Güneş ve Deniz Doldur yapmış.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Yusufcan Aksu
2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir