ASAP Ferg, Artık ASAP MOB Grubunun Üyesi Değil

ASAP Mob grubunun kurucu üyelerinden biri olan ASAP Illz tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamaya göre, ASAP Ferg ismi ile tanınan 31 yaşındaki New York’lu rapçi artık ASAP Mob grubunun bir üyesi değil.

ASAP Illz tarafından Instagram Hikayeler üzerinden yapılan açıklamada Ferg, fikir çalmak ile suçlandı. Yapılan açıklama “Üzgünüm  çocuklar Ferg artık ASAP değil” sözleri ile başladı. Açıklamanın devamında sanatçı hakkında aptal ve çöp gibi yakıştırmalarda ve hırsız gibi ithamlarda bulunuluyor.

İlginizi Çekebilir: Kanye West Tüm Paparazzi Şirketlerini Satın Almak İstiyor

Illz, New York’lu rapçinin artık grubun bir parçası olmayacağını duyurduğundan beri, Ferg henüz adını değiştirmedi veya resmi bir açıklama yapmadı.

Paylaşılan hikayeler üzerinden düşüncelerini paylaşan hayranlara da cevap veren ASAP Illz, Yams ve Bari ile birlikte ekibin üç kurucu üyesi arasında yer alıyor. Kuruluşundan bir yıl sonra ise ekibe Rocky ve Ferg dahil oldu.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!