ASAP Rocky’nin İsveçli Avukatı Vuruldu

Geçtiğimiz aylarda İsveç’te birtakım kişilere saldırdığı nedeniyle tutuklu kalan ASAP Rocky’nin İsveçli avukatı Henrik Olssen Lilja, Stockholm’de başından ve göğüsünden vuruldu.

Polis, sağlık görevlilerinin 50’li yaşlarında bir kişiyi, ateşli silahlarla yaralanan hastaneye götürdüğünü söyledi. Söylentilerin ardından ise İsveç Barosu, kurbanın müvekkillerinin arasında ASAP Rocky de bulunan Henrik Olsson Lilja olduğunu doğruladı.

BBC’nin ulaştığı bilgilere göre ise Lilja’nın sağlık durumu ciddiyetini korurken, İsveç polisi bir şüpheliyi gözaltına aldı. Stockholm Polisi bu vurulmayı, web sitesinde, “son şiddet suçlarıyla bilinen hiçbir bağlantısı olmayan izole bir olay” olarak nitelendirdi.

Şu anda bu vurulma olayının ASAP Rocky ile bir ilgisinin olup olmadığı bilinmiyor.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!