Yeni Çıkanlar

Asil’in Seri Katiller serisinin yeni konuğu Defol ile Defkhan

Asil Seri Katiller serisinin yeni konuğu Defol ile Defkhan

Sevilen pek çok sanatçıyı Seri Katiller isimli serisinde ağırlayan Asil, sevilen serisinin yeni bölümünde Defkhan’ı Defol isimli şarkısı ile birlikte konuk ediyor.

Daha önce Patron, Şanışer, İzzy ve Emre gibi isimlerin konuk olduğu serinin yeni şarkısı Defol, 25 Aralık Cuma günü Sony Music Entertainment Turkiye markası ile birlikte yayınlandı.

İlginizi Çekebilir: Joker Game Over EP’si ile gündeme geliyor

Altyapısının Burak Alkın’a ait olduğu şarkı 3 dakika 5 saniye uzunluğundan oluşuyor. Şarkının düzenleme işlemleri Asil ve Denizkan tarafından yapılırken, Mix ve Mastering işlemleri Can Paşa tarafından yapılmış.

Şarkının video klibinde ise yönetmenlik koltuğunda Utku Kundakçı’yı görüyoruz. Asil ve Defkhan’ın bir araya geldiği Defol isimli şarkıya buraya tıklayarak Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir