Aspova’dan Berkcan Güven’e tebrik mesajı

16 Ekim Cuma günü beklenen şarkısı Harman’ı yayınlayan Berkcan Güven, kısa süre içerisinde hem müzik platformlarının hem de YouTube gibi platformların müzik ve genel listelerde birinci sıraya oturmuştu. Gündem olan ünlü isim Bege hakkında, Aspova bir açıklama yaptı.

İlginizi Çekebilir: Üst Kat Podcast ikinci sezon altıncı bölüm yayınlandı

24 yaşındaki Berkcan Güven’i etiketleyen sanatçı “@berkcanguven Müzik yapmayı gerçek manada istediğin çok belli. Giderek de geliştiriyor ve ilerliyorsun bro. Zamanında bu işi ciddiye almadığın için sana ilk karşı çıkanlardan biri olarak, bu sefer destekliyorum.” mesajını paylaştı.

Aspova, geçtiğimiz yıl Instagram hesabı üzerinden Berkcan Güven’i hedef alan bir Diss parçası yayınlayarak, ünlü YouTuber hakkındaki düşüncelerini dile getirmişti.

Aspova’nın paylaştığı iyi dileğine emojiler ile cevap verip, teşekkürlerini sundu. Paylaşılan iki Tweet’i aşağıda görebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!